Červenec 2013

Soutěž s TopListem

31. července 2013 v 18:55 | Posted by: TeSs |  competitions
Soutěž
S Katheline. jsme se rozhodly, že pro Vás uděláme soutěž. Nebude to vůbec těžšké stačí sledovat náš blog :)

O co jde?
Stačí když budeš sledovat náš blog a vyfotíš a pošleš TopList s 10 100 náštěv. Nějaká ta náštěva + nebo - se samozřejmě respektuje, ale rychlejší a nejpřesnější vyhrává ;) Až to vyfotíte pošlete to na e-mail safe-sound@seznam.cz

Co vyhrajete?
Týdenní reklamu a ohodnocení vašeho blogu :)
Tak snad se někdo zapojí ;)
TeSs :*


2.projektový den – Moje oblíbené

30. července 2013 v 13:25 | Posted by: Katheline. |  project days
Pro dnešek jsem si pro vás připravila téma: moji oblíbenci. Přeji příjemnou zábavu. (je toho málo, ale jsem ještě unavená a dnes jedu k babičce tak se nezlobte.)
Katheline.

1.projektový den – Dobrodošli!

28. července 2013 v 19:05 | Posted by: Katheline. |  project days

Týden v zahraničí: pár fotek z dovolené

Musím uznat, že tuto dovolenou v Chorvatsku jsem si představovala z počátku jinak, ale časem (myslím tím po těch deseti dnech strávených zde) jsem zjistila, že to tak strašné nebylo. Velký apartmán, moře kousek a pláž taky ušla. Za celou tu dobu jsem během šesti dní přečetla 626 stránkovou knížku: Harry Potter a Relikvie smrti[1] a hned po ní jsem se vrhla na třetí díl Harry Potter a to Vězeň z Azkabanu. (v nejbližší době přidám recenzi). Sice už jsem jí četla[1], ale přišla vhod v nudných chvílích a alespoň jsem neztrácela koukáním na nudné filmy, jimiž jsme měla v plánu krátit volnou chvíli. Bohužel jsem se moc neopálila, tedy výsledek ani není moc zřejmý, teoreticky jsem mohla přidat fotku před a po, ale na to jsem si vzpomněla až moc pozdě. Níže můžete naleznout pár fotek z této dovolené v Chorvatsku a zároveň si přečíst stručný a snad mnohdy i výstižný popisek. Přeji pěknou podívanou.
Katheline.
všechny fotky jsou focené mnou, nekopírovat prosím! /pod perexem/

Fifth Harmony - Miss Movin' On

26. července 2013 v 13:39 | Posted by: TeSs |  music
Fifth Harmony - Miss Movin' On
Fifth Harmony je nová skupina, která co umí ukázala už v X-factoru kde skončila na 3. místě. Mě jejich písničku a nový klip poslala Katheline a pak jsem se o nich dočetla i na Bravowebu. Písnička je skvělá a klip taky, proto si myslím, že časem to bude velká konkurence skupiny Little Mix :)
Tak snad se líbilo :)
TeSs

PNG 0,1 / Nina Dobrev

25. července 2013 v 15:18 | Posted by: TeSs |  graphic
PNG s Ninou Dobrev
Už delší dobu mam ve složce PNG s Ninou. Zatím jsem ho nikam nedala tak Vám ho sem teďka dávám. PNG se mi moc nepovedlo, ale ta fotka je naprosto dokonalá. Ty její červené šaty, krásnej úsměv a ten účes no nemam slov :3 Ona je prostě nejkrásnější :)
Na to PNG radši vůbec nekoukejte nepovedlo se mi to :/
Dneska večer oběhnu affs :)
TeSs

Včerejší výlet na Hlobokou nad Vltavou a do Třeboně :))

24. července 2013 v 19:41 | Posted by: TeSs |  our writtings
Výlet :))
Včera jsem tu celý den nebyla, proto i čánek byl přednastavený. Jela jsem s tátou, mamkou, bráchou a dědou do Třeboně naštívit tetu. Teda ona to není teta teda aspoň pro mě ne je to mojí babi sestra. Ujeli jsme asi 300 km. Jeli jsme přes Hlubokou nad Vlatavou kde je taková malá ZOO Ohrada. Byli jsme tam i minulý rok, ale bylo to fajn. Akorá mě štve, že tam nemají tygra, lva ani žádnou takovou kočkovitou šelmu. Je to celkem malá ZOO takže za hoďko to projdete mi to procházeli asi 2 hodiny no děda se trošklu loudal nebo se ztratil a my ho hledali :D Nojo děda hledal klec s medvědem. Horší než malý dítě. (5 fotek ze ZOO budou v C.Č.) Pak jsme jeli do Třeboně. Přijeli jsme k tetě a první po pozdravu nám řekla jesti nechceme polévku, ale my jsme šli hned od města někam do restaurace na oběd. Pak jsme se koupali ve Světě (rybníku v Třeboni se říká Svět). Voda byla zelená, že nebylo skoro vůbec vidět tak jsem tam vlezla jednou víckrát už ne fuuj :D
Není nad bazén :D Pak jsme seděli u tety pak nás tam provázel Pavel a smáli se. S Pavlem se fakt nikdy nenudim :D A pak jeli domů a to každách 5 minut zastavovali, že dědovi brní nohy :D Naštěstí v Českých Budějovicích usnul tak jsme jeli až domů bez zastávky ;) Byl to super výlet, ale DOMA JE DOMA :))
Fotky ze ZOO C.Č.

Recenze na film... LOL

23. července 2013 v 11:40 | Posted by: TeSs |  books & films
Recenze na film: LOL
Komedie/Drama/Romantický
USA, 2012, 93 min.

Režie: Lisa Azuelos
Scénář: Lisa Azuelos
Kamera: Kieran McGuigan
Hrají: Miley Cyrus, Douglas Booth, Demi Moore a další...

Ve světě, stále více propojeném díky Facebooku, YouTube, Twitteru a iTunes, prožívá Lola (Miley Cyrus) a její přátelé středoškolské románky, přátelství i první zklamání. Zároveň se snaží vyhýbat svým někdy až příliš autoritativním a technologicky negramotným rodičům. Snímek LOL je autentickým příběhem, který perfektně zachycuje současnou teenagerskou realitu zachycenou velmi zábavnými a upřímnými situacemi ze života matky Anne (Demi Moore) a její dcery

Můj názor na film:
Film se mi moc líbil je to příběh několila teengerů. Hlavně hraje tam Miley má hlavní roli a já jí mám zrovna moc ráda. Myslím, že tento film hodně zabodoval u náctiletých holek, protože když jsem někde četla různé recenze nebo jsme se jen tak bavily skoro všechny holky hodnotily kladně, proto i já se přikláním, že film je super a doporučuji skouknout :) A jaký názor na film máte Vy ?

Tento článek je přednastastavený jsem na výletě v Třeboni :)
TeSs

22.7 - Horko!

22. července 2013 v 13:17 | Posted by: TeSs |  diary
To horko je někdy až nesnesitelný. Já nemít doma bazén asi bych tohle horko nepřežila. Včera jsem se koupala s tátou v bazénu jsme dělali blbosti a pak jsme koupali pejska jak jsem Vám psala. Nebjte fotky mám, ale budou pod tímto článkem v C.Č. :)) Dneska už od ráda to sluníčko hřálo a já se od 8 schovávala do stínu. Dneska zase skončím v bazénu jak jinak :D Jinak nevím jestli zítraa něco přidám, protože jedeme do Třeboně k tetě tak tu nebudu od rána :/ Třeba večer něco přednastavím. Těším se budu se koupat v rybníku pojedem do ZOO tak zase dám fotky když budu něco fotit což já určitě budu. Tohle krásné počasí má vydržet celý týden nezní to skvěle ? Podle mě určitě jo :) A co na dnešek plánujete Vy ?
Fotky psa Alánka (mého miláčka :*) v C.Č.

Outfit 0,1 / TeSs

21. července 2013 v 14:12 | Posted by: TeSs |  fashion
Summet outfit for girls :))
Venku je tka krásně tak jsem udělaa outfit, kterej by se dal klidně teď nosit :) Mě se líbí ta košile a ty boty :3 Chci havně ty boty, ale já balerínky nemůžu nosit vždycky mam puchýře ://
Outfit jsem dělala asi všem znám aplikaci http://polyvore.com
Tak snad se Vám z toho aspoň líbilo :) Tak já zase jdu ven jdeme koupat psíka možná ho vyfotím tak Vám sem vždyžtak fotky dám.
TeSs

20.7 - S.U.M.M.E.R.

20. července 2013 v 13:25 | Posted by: TeSs |  diary
Léto nám ukázalo co umí. Josu prázdniny suníčko svítí my vyrážíme k vodě co víc si přát. Sen asi každého člověka co má v tomhle letním období dovolenou nebo prázdniny. Když byl konec školního roku vůbec to nepřipomínalo, že by mělo být léto. Byly povodně a dcl i zima myslela jsem si, že tyhle prázdniny budou stát za nic, ale teď je krásně. Celý dny jsem venku se psem a užívám si. Dneska jsem byla už od 7 hodin ráno v kraťasích a tílku. Čistili jsme ve vesnici koupaliště, a protože bylo teplo nechtěla jsem se pařit v teplákách a mikině. Jsem celkem unavená na nohou už od 7 hodin, ale písničky Demi, pes a hlavně krásné počasí mi dodává energii. No tak já zase pádím ven jdu na procházku se psem. Tak i Vy neseďte u PC a jdite si užívat dokuď je hezky :))
TeSs :*