Říjen 2013

Halloween

31. října 2013 v 14:03 | Posted by: TeSs |  topics
Dneska jak všichni víte je 31. října a tedy Halloween. Jen škoda, že jsem dneska nebyla ve škole mohla být stranda s naší třídou. Já jsem totiž domá mám ředitelské volno na dnešek a zítřek (jo jen do mě :D ).Myslím, že je škoda, že se tento svátek neslaví i tady v Česku. Je to hezkej svátek a myslím, že by to i děti bavilo. Bohužel, ale žijeme v Česku někdo na Slovensku a tady se ten svátek neslaví, ale co můžeme si ho připomenout a něco málo si o něm říci. Nebudu to dneska nějak prožívat abych se koukla na nějaký horor (nekoukám) nebo poslouchala písničky hodící se k tomuhle svátku, ale myslím, že za zmínku tohle stojí ;) My možná dneska s tátou budeme dlabat dýni jelikož mamka to chtěla jako dekoraci před dveře, že do toho dá svíčku, ale to by táta musel sehnat nějakou hezkou dýni no uvidím jestli budeme něco dělat. Vždyžtak přidávam fotky... :3
A co je vlastně Halloween ?
Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října den před Svátkem všech svatých a Dušičkami. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu - v Americe typické pomalovávání automobilů, dveří, zubní pasta na dveřích...) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj.
Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, zvané jack-o'-lantern, dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Typickými barvami jsou černá a oranžová.
(Zdroj: Wikipedia
Ozdoba a nápis by: Domi - http://graphics-studio.blog.cz/)
I já Vám přeji šťastný halloween :))
TeSs

Žiji a ozývám se!!

29. října 2013 v 11:08 | posted & written by: Katheline. |  diary
Zdravím vás a ozývám se. Chci vám jen oznámit že na blog není vůbec čas, stále se učím a stále něco píšeme a mám trochu jiné plány.. Mám tréninky street dance, chodím ven atpd. ;) Chci vám jen říct, že jsem byla na Adamu Mišíkovi,Voxelovi a Machettovi a byli úžasní. Opravdu je miluju a Adam je ten nejsuprovější a nejmilejš kluk, co znám. Snad ho někdy potkám v Praze a vyfotím se s ním a půjdeme na zmrzku. :3 Jinak. Nemám nápady na články a tak píšu článek s fakty o mě. Myslím, že jsem se poslední dobou hodně změnila, ale snad ve všem, takže vám napíšu ty fakta. Bude jich tolik kolik dám, takže no nevím..
neúžasnější↑↑♥♥♥
#001 - líbí se mi jeden kluk.
#002 - asi jsem se do něj zamilovala.
#003 - protože má úžasný oči, úsměv a je celej nádhernej.
#004 - Adam Mišík je ten nejmilejší kluk, kterýho znám. Je vidět, že má svoje fanoušky ráda, miluju jeho rozhovory, to jak se na mě smál a mrknul a já se málem roztekla nebo to jak je sám o sobě krásnej!!!
#005 - Voxel a Johny jsou taky skvělý. Machettu jsem neměla moc ráda, ale teď? Změnila jsem názor, protože on je jinej, milej a to samý Voxel. Nejlepší vzpomínky na ně mám. Na to jak jsem se zdravila s Voxelem nebo si plácla s Adamem.
#006 - ve škole mi zatím vše nějak jde.
#007 - musím o tom klukovi stále mluvit a koukat se na něj. :D
#008 -jsem zamilovaná nejen do něho, ale i do Adama. (jsem z něho tzv. totálně v prdel* :D)
#009 - http://www.youtube.com/watch?v=JRzY8oFX75I → tohle video je tak strašně emotivní, že vás položí na kolena.
#010 - jsem teprve u desátého faktu a už nevím co psát.
#012 - chci moc kluka.
#013 - do školy se maluju, ale jenom řasenkou.
#014 - připadám si ošklivá, mnohem vyspělejší, mnohem starší a k lidem otevřená.
#015 - jsem extrovert a ráda se seznamuji s novými lidmi.
#016 - ale nemám odvahu se bavit s klukem který se mi líbí a ani jsem nemohla mluvit před adamem.
#017 - doufám, že Adama někdy v Praze potkám, vyfotím se s ním a seznámím se a půjdem na zmrzku :3 Jak říkal.
#018 - všem doporučuji jít na jejich tour.
#019 - začala jsem posloucat všechno, co je mi blízké. ( jako píšničky, jakéhokoliv typu..)
#020 - byla jsem zklamaná z jednoho kluka, který se mi líbil a teď už se mi ani nelíbil a chci toho jiného. Tzv. jsem se na to vykašlala.
#021 - nesnáším eskalátory.
#022 - byla jsem ve Španělsku, zamilovala jsme se do španěla.
#023 - nesnáším hatery.
#024 - miluju album Aviciiho - TRUE.
#025 - už nevím, co psát, takže to balím. Pokud na mě máte nějaké otázky tak sem: http://ask.fm/AlwaysBeWarrior (lajkujte, piště otázky, cokoliv...)

Volby

28. října 2013 v 14:35 | Posted by: TeSs |  topics
Volby! Asi každý ví co to je, tak to nemusím nikomu dlouze vysvětlovat. Jak všichni víte v pátek a v sobotu tady v ČR probíhaly volby a každej občan věku 18 a více mohl jít volit stranu, kterou chtěl. Všech 23 politických stran měli svoje kamapaně kde nám občanům slibovali hory doly jen aby u nás u jednotlivých lidí měli ten hlas jistej, ale ne vždy všechny sliby se dodrží. Myslím, že to co slibovali se nedodrží ani náhodou asi jako vždycky jen oni si to vymysleli aby nad ostatníma byli nejlepší a získali co nejvíce hlasů, ale bohužel taková ta politika je. A kdo to všechno vlastně vyhrál ? Nám asi hodně známá strana ČSSD, ale ani nevím co slibovali co změní a co udělají nového a je mi to i jedno. Říká se, že by se nikdo nedivil kdyby se měli volby konat znovu asi ani já bych se nedivila, ale co mě není 18 nemůžu nikoho volit a i kdybych mohla asi bych nešla ono je těžšké si vybrat nějakou stranu, protože furt jim budeme muset platit znašich platů jim půjdou daně a oni budou vydělávat desítky tisíc. Jo politici ty si žijou. Ale nic proti nim. Ať dělají jak myslí, ale tím, že něco naslibujou a pak nakonec se nic nezmění si ty občany nezískaj. Je to můj osobní názor neberte to nějak osobně říci pravdu ani jsem to nějak nesledovala abych věděla která strana je lepší. Něco málo vím z rozhovurů rodiču nebo holek na praxi. Mě volby ani moc nezajímaly :D
A co Vy a volby ??
TeSs

Recenze na film... Divočáci

27. října 2013 v 17:35 | Posted by: TeSs |  books & films
Dnešní článek bude na recenzi k filmu Divočáci. Tento film kousek jsem viděla na praxi při pauze když kamarádka vyndala notebook něco mi tam ukazovala a pak pustila film na který jsem stejně koukala já a ještě Janina. Strašně jsme se u toho nasmáli a proto bych Vám chtěla napsat recenzi a třeba dát nový tip na film.


Komedie / Road movie
USA, 2007 , 95 min.

Hrají: Walt Becker
Scénář: Brad Copeland
Hudba: Teddy Castellucci
Hrají: John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence, William H. Macy, Ray Liotta a další...

Co kdybyste mohli podniknout výlet, který by změnil váš obyčejný život v divoké a nespoutané dobrodružství? V rozpustilé komedii Divočáci se čtyři přední hollywoodské hvězdy - Tim Allen, na dva Oscary nominovaný John Travolta, Martin Lawrence a na Oscara nominovaný William H. Macy - zhostily rolí kamarádů, kteří se jednoho dne rozhodnou radikálním způsobem opepřit svůj nudný život na předměstí a vydají se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Oddech od práce a všedních povinností, o kterém tak dlouho snili, je konečně tady. Ani jeden z nich však nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem jménem Del Fuegos, a že je čekají odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách.

Můj názor na film:
Jak už jsem psala film jsem viděla asi prvních 30 minut na praxi pak jsem to dokoukávala doma a nelituji toho. Film je komedie jak se patří nasmála jsem se a moc se mi to líbilo. Je to dobře vymyšlené a je vidět jaké mezi nimy bylo silné přátelství. Určitě tento film stojí za shlédnutí, protože kdo má smysl pro humor tohle pochopí ;)
Celkové hodnocení 85%
TeSs

Dorty od nás z praxe 0,2

26. října 2013 v 19:11 | Poted by: TeSs |  Photos
A je tu další článek s dortama z praxe. Už je to druhý článek a určitě jich ještě plno přibyde. Tyto dorty se dělali v pátek tedy vřera a dělala jsem je já s dalšíma lidma od nás ze skupiny tedy s Janinou a Šárkou (třeťačky), pak s Týnou (druhačka a moje spolužačka) a ještě s Davidem, Patrikem a Denisou (prváci). Měla jsem radost, že i já jsem se konečně dostala k tomu udělat si dort. Nedělala jsem žádej sama na všech jsme se všichni podíleli a myslím, že se povedly :3

1. dort je na Halloweenskou párty

2. dort je na tu samou párty jako ten první ;)

3. dort a tedy i poslední na Halloweenskou párty
Zbytek v C.Č.

Vyhodnocení 1. kontroly affs

25. října 2013 v 15:05 | Posted by: TeSs & Katheline. |  other
Untitled
A je to tu. Vyhodnocení kontroly affs. Zapsalo se Vás 24 což si myslím, že není špatný počet, ale čekala jsem, že se Vás zapíše více. A jak to dopadlo zjistíte v C.Č...

Katheline. a TeSs

19. října 2013 v 15:59 | Posted by: TeSs & Katheline. |  other
Dvě normální puberťačky odlišného věku se stejnými názorami a hlavně kamarádky na život a na smrt. To jsme my Katheline. a TeSs. A jak jsme se vlastně poznali a kde to vlastně všechno začalo až do současnosti?

Naughy Boy - La la la ft.Sam Smith

16. října 2013 v 18:31 | Posted by: TeSs |  music
Nemám moc nápadů na články, ale chci aby tu něco bylo a blog byl aktivní, proto bych byla ráda za jakkýkoliv nápad na článek v komentářích...
Dneska tu mám pro Vás písničku, kterou si zamilovaly moje 2 kamarádky. Říci pravdu mě se ze začátku taky líbila, ale teď když jí slyším 20x denně vždycky bych ten mobil prohodila oknem není nad Demi ♥ I když občas si jí i já ráda poslechnu. Ten klip je hezkej, ale přijde mi smutný a to já nemám moc ráda i když ten chlapeček v některých momentech je roztomilej :3

Znáte písničku a líbí se Vám ?

TeSs

13. 10 - Motokros 2013

13. října 2013 v 19:17 | Posted by: TeSs |  diary
Dneska přidávám článek trochu pozdě, ale je to z důvodu, že jsem odpoledne byla s tátou a bráchou na mistrovství ČR v motokrosu. Na motokros do Kramolína jezdíme pravidelně každý rok a vždycky si to bezvadně užijeme. Ráno jsme v 9 hodin jeli k babi bydlí kousek od místa kde se to konalo tak jsme si tam dali oběd a ve 12 hodin vyráželi směr Kramolín. První jízda tedy třída MX2 začínala ve 13:00, proto jsme si před startem ještě prošli depo prohlídli motorky závodníků a nasbírali pár plakátů. Pak jsme si šli stoupnout na start a čekat než pojedou. Jo bylo to fájn až na to bahno co od nich lítalo měla jsem toho plnou hlavu... Pak jsme se furt přemisťovali pod skokánky nebo do zrádných zatáček aby jsme toho co nejvíce viděli. Po 30 minutach byl konec a táta si šel dát kafe. Pak začínal další závod a teď třídy MX1 na tu jsem se nejvíce těšila. A zase nezklamala jel tam můj oblíbený závodník tedy Florent Richier a zase vyhrál jako vždy. Jo je nejlepší. Pak když si šel stoupnout na stupínek vítězů musela jsem stát ve předu a pořádně mu zatleskat. Bohužel nemám fotku v tu chíli jsem měla mobil v bundě a bundu mi držel táta, ale ten zážit stál za to. A pak jeli veteráni to jsou starší chlapíci, ale nebáli se toho. Jeli jako ty mlaďasové co mě dost překvapilo. Pak jsme si dali klobásu šli na autogramiádu a pak zkoukli ještě pár kol a startů. Jo bylo to super a těším se na příští rok jak zase budu fandit tomu mýmu oblíbenýmu :3*

Pití na kterém jsem byla živená celé odpoledne:

Více fotek v C.Č.

Dorty od nás z praxe 0,1

12. října 2013 v 18:50 | Posted by: TeSs |  Photos
Rozhodla jsem se Vám se dát ukázků dortů co děláme na praxi. Bohužel ani jeden jsem nedělala já, ale dělali ho moje kámarádky a zároveň spolužačky. Mám snad přes 30 fotek možná více, ale budu Vám to sem dávat občas po 3-4 dortech. Dneska Vám ukážu 4 dorty snad se budou líbit :)

1. dort je od Míši mojí nejlepší kamarádky :)

Zbytek dortů v C.Č.