Listopad 2013

Demi Lovato - Neon Lights

24. listopadu 2013 v 14:55 | Posted & written by: TeSs |  music
Musím to sem dát. Chtěla jsem to přidat už ve čtvrtek 21, ale chtěla jsem aby si plno z Vás všimlo Kačenky prosby o lajky aby jejich třída vyhrála lyžák snů. A já jako pravá kamarádka jí chci samozřejmně pomoct, proto kdo ještě like nedal tak prosím tady:

https://www.facebook.com/lyzakV3A?fref=ts

Děkuje moc za všechny lajky a za veškerou pomoc.
.
A zpátky k článku. Demi Lovato vydala 21. listopadu nový videoklip k písničce Neon Lights a je jako vždy úžasný. Vím, že jako písničky nepřidávám skoro nic jinýho než jen Demi, ale pochopte to jsem lovatic a já holt jsem taková. Je to dokonalý asi jako vždy. Je to naše neonová Demi. K videoklipu nemám slov a ani výtky moc se jí to povedlo a to čekání se vyplatilo :3 Konec keců a tady je:
Tak snad se Vám líbí :ú
TeSs

Prosím, prosím o pozornost!

19. listopadu 2013 v 20:06 | posted & written by: Katheline. |  other

https://www.facebook.com/lyzakV3A#_=_
se třídou se účastníme soutěže o lyžák na Klínovic, takže budeme rádi, když nás podpoříte vaším LIKE. Předem děkujeme - V3A


#prosím sdílejte na vaše blogy a podpořte mě a mojí třídu. Potřebujeme hodně like a vím, že zde na blogu je hodně lidí, co by mi pomohlo toto sdílet na jejihc blogy a dávat nám lajky. JE TO VELICE DŮLEŽITÉ A BUDU MOC RÁDA, ZA KAŽDÝ LAJK, ZA KAŽDÉ SDÍLNUTÍ. MOC MOC DĚKUJU A KDO DÁ LAJK MOC MU DĚKUJU A KDO TO SDÍLNE DO ČLÁNKU NA VŮJ BLOG BUDE TU MMÍT TŘEBA REKLAMU. MOC DÍKYYY

https://www.facebook.com/lyzakV3A#_=_


19.11 - Práce. práce, umírám

19. listopadu 2013 v 18:39 | Posted & written by: TeSs |  diary
😍
Umírám na bolest nohou, zad, rukou a hlavně palce. Ne nebojte se, nezbláznila jsem se jen nemůžu přežít tento týden na praxi a pak plno dalších. A důvod ? Velice jednoduchý! Jelikož se blíží Vánoce mi už děláme vánoční cukroví a to je hrozná práce hlavně ručně stříkat třený linecký. Jako jo mě cukroví baví, ale ne stříkat tohle, ale třeba vykrajovat linecký nebo dělat rohlíčky joo to bych mohla dělat celý den, ale tohle stříkat ? Fakt ne :D Ale jinak je tam i sranda. Pořád s holkama něco řešíme neb si říkáme vtipy a nebo zpíváme když posloucháme rádio. Joo miluju tohle období. Teda aspoň mistrový by to nemusely kazit. Vánoce mají být svátky klidu a ne stresu a oni se stresujou pořád a když řeknou ať zazpíváme koledy tak nám pak říkaj ať nezpíváme nic :D Jo někdy se tam fakt hoodně nudíme. A co děláte cely dny Vy ? Chodíte do školy/práce/praxe nebo ležíte doma s chřipkou nebo jinou nemocí ? Já jsem taky dneska měla být prý doma jelikož jsem včera celý večer prozvracela, ale mě se nechtělo být doma. Nechci mít zameškané hodiny tak jsem mamce ve 4 ráno oznámila, že na praxi jdu, a že s tím nic neudělá. Věřte mi, že chvilku v busu jsem litovala toho, že jsem šla nebylo mi zrovna nejlépe. Chtěla sem se sebrat a jít na bus a jet pěkně domů, ale nakonec jsem to nějak rozdýchala a už je mi dobe i ten den na praxi jsem přežila :3
A co Vánoce těšíte se ? Já strašně moc miluju ten klid a to, že je rodina pohromadě. Mě nejde o dárky o Ježíška, ale spíše o to teplo rodinného krbu. Kdy se sejdeme celá rodina tohle na Vánocích miluju. A máte dárky ? Já teda ještě nemám ani jeden ani nevím co komu koupím. Měla bych se pomalu připravovat dávat to dohromady, ale vůbec nemám nápady :/ Tak snad něco vymyslím... Tak radši končím než u tohodle článku usnete ;) Tak páá :**
TeSs

Recenze na film... Thor, temný svět

17. listopadu 2013 v 17:41 | Posted & witten by: TeSs |  books & films
Omlouvám se za neaktivitu, ale vůbec nestíhám snad se polepším. V pátek jsem byla s kamarádkou v kině. Jeli jsme na Thora a temný svět a musím říct bylo to úžasný. A tady přináším menší recenzi...


Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2013, 111 min

Režie: Alan Taylor
Scénář: Don Payne a Robert Rodat
Kamera: Kramer Morgenthau
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Kat Dennings a další...

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.

Můj názor a pár fotek v C.Č.

One year with someone of you.

11. listopadu 2013 v 18:28 | posted & written by: Katheline. |  diary
http://justfreedom.blog.cz/ (blog mé kamarádky, na který dělám vzhledy a celkově zde pomáhám. BUDU RÁDA, KDYŽ HO NAVŠTÍVÍTE A OKOMENTUJETE.)
;<
one year: many memories, many hopes and many amazing people!

Recenze 0,2 / Avon - Řasenka spectra lash

9. listopadu 2013 v 16:32 | Posted & written by: TeSs |  beauty
Chcete si někdy nalíčit řasy jen tak aby nebylo tolik poznat, že jste namalovaný. Nebo chcete neopak vyčnívat z davu jaké budete mít řasy ? Proto je pro Vás takhle řasenka na kterou vám se dám recenzi ;)
Tahle super řasenka nám umožňuje nalíčit si řasy podle nálady nebo místa kam zrovna jdeme. Řasenka má svůj vlastní aplikátor kde si zvolíte množství barvy na řasy. (Na fotce je to dole to fialov kde jsou čísla 1-3). Myslím si, že tohle je super a pro desitlky holek ta nejlepší varianta.
Kartáček je úplně normální. Nemá nějakej zvláštní tvar, ale i přesto se to nanáší úplně senzačně a řasy moc neslepuje. Nevím co více dodat takhle řasenka je super. Na 100% musím doporučit to ani jinak nejde ;)
Cena 219,- ale v katalogu je levnější nekolik % sleva, ale to nevím kolik :/

Omlouvám se za velmi nekvalitní fotky, ale jsou focené mobilem a ještě při umělém světle
TeSs

Demi Lovato - Let it go

3. listopadu 2013 v 17:21 | Posted & written by: TeSs |  music
Demi je prostě láska ♥ Nazpívala úvodní písničku k pohádce Frozen a jako vždycky a všechno od ní i tohle je úžasné. Ten hlas ten text a videoklip to je jako třešnička na dortu. Demi je prostě úžasná zpěvačka a já jsem hrdá lovatic a navždy budu :)
Tady je písnička a offic. videoklip:

Tak snad se Vám videoklip a písnička líbí :)
TeSs

Liebster Blog Award

2. listopadu 2013 v 15:21 | Posted by: TeSs & Katheline. |  diary
Liebster Blog Award
jennifer lawrence
Tak nakonec už i my. Byly jsme nominováni rovnou do 4 tagů tak jsme se rozhodly to vyplnit všechno najednou.

Pravidla:
- napsat o sobě 10 faktů (asi můžete i více
- odpovědět na otázky od bloggerů, kteří Vás nominovali
- Vymyslet 10 otázek pro Vámi nominované bloggery
- Nominovat 5 bloggerů, kterří mají méně jak 200 pravidelných čtenářů
- Dát vědět bloggerům o tom, že jste je nominovali
celý článek.