Profil admina - TeSs

4. ledna 2014 v 9:21 | Posted & written by: TeSs
Don't forget! | via Facebook
|TeSs| 16 y.o| student| Czech Republic| Status: I loved Hunger Games|

Pár slov o mě:
Jmenuji se Tereza a moje přezdívka je TeSs. Je mi 16 let, ale za pár měsíců 17. Jsem druhým ročníkem na střední Hotelové škole oborem cukrář. Podle kamarádek jsem milá přátelská a hlavně holka co neskazí žádnou srandu. Nebojím se někomu říct co si o něm v danou chvíli myslím. Mám výbušnou povahu, která mi na mě dost vadí. Nemám ráda kamarády co si hrajou na ty největší a za rohem mě pomluví. V poslední době jsem si zamilovala čtení a čtu každou mojí volnou chvilku. Zamilovala jsem si knihy Harryho Pottera a Hunger Games. Mým snem je podívat se do Francie a do Londýna a já pěvně věřím, že se tam někdy podívám. Miluju zvířata, tanec a hudbu jako je Demi Lovato, Taylor Swift a The Wanted, ale klidně si poslechnu i Justina Biebra nebo One Direction. Moje oblíbená barva je fialová a modrá. Nejsem dokonalá, ale jsem to já.

Jsem.
milá, přátelský usměvavá, dost velký snílek, výbušná, žárlivá, single, malá, ne moc hubená, nejsem hezká, lovatic, swiftie a fanoušek The Wanted

Miluju:
tento blog a blogování celkově, všechny naše affs, rodinu, přátelé, svýho psa Alánka, Kačenku, Taylor Swift, Demi Lovato, The Wanted, nakupování, Hunger Games, Harryho Pottera, čtení, Vánoce, svoje narozeniny, zvířata všeho druhu, tanec, procházky s rodinou nebo přáteli, dobré filmy, časopis Pes přítel člověka, atd.

Nesnáším:
Fazole, špenát, falešné lidi, čekání na autobus, 5Angels, mojí postavu, Diamond cats, namyšlené lidi

Tady mne můžete kontaktovat:
Blog - safe-sound.blog.cz
E-mail - terezka.kreuzmanova15@seznam.cz
Ask.fm - ask.fm/TeSs15
Facebook - Nedávám
Skype - Nedávám

Moje oblíbené citáty:
"Falešný přátel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš"
"Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život... Poté, ale trvá celý život než na tu osobu zapomene."
"O radost se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám"
"NEVER STOP DREAMING"
"NEVER SAY NEVER"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama