Březen 2014

life is full of changes

29. března 2014 v 17:54 | posted & written by: Katheline. |  diary
!
Zzzzzzzzdravím vás lidi. Jen vám chci říct, že Terka odešla z blogu. Neptejte se proč, ale odešla, takže teď tu jsem sama. A to je docela problém, co se týká času, školy... Přidávat články mám v plánu každou neděli. V tuto dobu budu i obíhat i affs, ale nevím to ještě jistě. Vůbec si nejsem jistá jak to bude a tak. Takže tu příští neděli článek být nemusí, ale i může. Omlouvám se, ale školy je vážně hodně. Jsem ráda, že to zkloubím s chozením ven a tak podobně. Jen vám chci říct, prosím vynechte mě z kontrol a tak. Děkuji, prosím nemažde si mě z affs. Ještě jednou děkuji. Mějte se hezky!
Katheline.

The Fault In Our Stars - BOOK

21. března 2014 v 17:16 | posted & written by: Katheline. |  books & films
Pozor: Tento článek bude plný spoleirů. Jinak bych vám asi tu knihu nepopsala. Kdo tuto knihu četl, tak si může přečíst moje pocity. Kdo ne, může klidně taky, ale zkazím vám tu radost z knížky. Nemám v plánu psát to jako recenzi, asi bych to nezvládla. Napíšu vám to jako článek plný pocitů a emocí.
(Při psaní této změti poctů jsem poslouchala SKVĚLOU písničku od NIckelback:https://www.youtube.com/watch?v=UyDguGo316M&feature=share, doporučuji zapnout u čtení článku, možná vás ta písnička překvapí. Je ze života.)
Tumblr

the world is not a wish granting factory/diary 15.3.2014

15. března 2014 v 18:18 | posted & written by: Katheline. |  diary
John green ❤️
i will be gratefeul you if you will read this article, thank you so much/it's just diary